žáci Suchá Loz - Orel UB 4:2

21.09.2011 08:37

Ještě než jsme se rozkoukali, tak jsme prohrávali 0:2 ! Nepozornost, chyby v obraně! Poté jsme měli více ze hry, byli jsme lepším týmem, ale naše střely neměli patřičnou přesnost případně razanci. Krásná střela ze střední vzdálenosti a bylo to 0:3! Pak přišla chvíle Lukáše Kovaříka, který snížil na 1:3. Tak skončil i poločas. Nástup do druhé půle opět špatný a doplácíme na to dalším gólem. Celý druhý poločas byl opět v naší režii, ale dokázali jsme jen snížit díky průniku Víti Beníčka na konečných 2:4. Náš výkon proti minulému zápasu byl o 100 % lepší, tak snad v příštích zápasech získáme první body do tabulky.

Sestava žáků Orel UB: Vojta Vaškových (B), Tomáš Haloda, Martin Říha, Franta Fojtík, Zdenda Moravanský, Víťa Beníček (K), Lukáš Kovařík, Šimon Moravanský, Radek Gračka, Petr Jančář, Marek Ondrůšek

Góly: Lukáš Kovařík, Víťa Beníček