Vánoční turnaj

03.01.2011 08:17

 V sobotu 18.12. 2010 jsme v tělocvičně gymnázia J.A.K. pořádali 2. ročník Vánočního orelského fotbalového turnaje. Hrálo se ve dvou kategoriích, a to přípravka a mladší žáci. Hostili jsme týmy z Orla Domanín, Orla Nivnice (jen ml. žáky) a Sokola Újezdec.

V přípravkách zvítězili díky lepšímu skóre ve vzájemných zápasech (přípravka hrála dvoukolově) kluci z Újezdce před hosty z Domanína. Naši kluci z Orla UB i přes velké oslabení (pro nemoc či zranění chyběli Ondra Bartoš, Petr Teichgrab, Vojta Vaškových) statečně bojovali, ale stačilo to jen na 3. místo. Nejlepším střelcem byl z 10 góly Filip Lekeš z Újezdce, nejlepším gólmanem byl vyhlášen Zdenda Moravanský z Brodu.

Sestava přípravka Orel UB: Zdenda Moravanský(brankař), Ivanka Jurčová, Vojta Skalník, Michal Malůš, Šimon Moravanský, Franta Fojtík, Petr Jančář, Kryštof Dubský, Lukáš Kovařík

Kategorii mladších žáků ovládli s přehledem mladí fotbalisti z Nivnice, kteří vyhráli všechny své zápasy s celkovým skóre 22:6. Měli také mezi sebou nejlepšího střelce Dominika Bartoše s 9 góly. Druhé místo vybojovali naši kluci z Orla UB, kdy otočili nepříznivý vývoj zápasu s Domanínem z 0:2 na konečných 9:4! Třetí místo obsadili Orli z Domanína. Čtvrtí nakonec skončili mladší žáci ze Sokola Újezdec.

Sestava ml. žáků Orla UB: Víťa Beníček (brankař), Radek Jančář, Tomáš Jurča, Radek Šopík, Jan Šopík, Franta Fojtík, Zdenda Moravanský, Lukáš Zitterbart, Vojta Buráň

Doplněním turnaje byla soutěž v žonglování. V přípravkách si cenu za nejvíce nožiček a hlaviček odnesl Kelíšek Tomáš Újezdce a v mladších žácích Bumbalík David z Nivnice.

Při slavnostním vyhlášení výsledků každý tým obdržel tašku se sladkostma a první tři tými v každé kategorii poháry a diplomy. Velký dík patří rozhodčímu Radkovi Jančářovi, který odpískal téměř všechny zápasy a všem, kteří turnaj pomohli zorganizovat.

Fotky z turnaje na: tomas73.rajce.idnes.cz/Vanocni_turnaj_OREL_Uh._Brod_2010/

 

Tomáš Moravanský

Zpět