Slavkov - Orel UB 3:6

23.05.2011 22:03

Zápas přeložený ze soboty jsme začali náporem a celou první půlku jsme byli jasně lepší. Poločasové skóre 5:0 mluvilo za vše. Ovšem druhé poločasy máme obvykle slabší a i tentokrát jsme to potvrdili. Nechali jsme soupeře dotáhnout až na 3:5, ale nakonec jsme vstřelili uklidňující šestý gól. Naši hráči se zlepšují zápas od zápasu a vítězstvím nad Slavkovem jsme se odpoutali od posledního místa v tabulce :-)

Sestava Orel UB: Vaškových Vojta (B), Moravanský Zdeněk, Fojtík Franta, Kovařík Lukáš, Zitterbart Lukáš, Dubský Kryštof, Ondrůšek Marek, Teichgrab Petr, Jurčová Ivana, Krejčík Tomáš(K), Jančář Petr, Bartoš Ondřej, Kostiha Viktor, Skalník Vojta

Střelci Branek za Orel UB: Dubský Kryštof, Jančář Petr 3x, Bartoš Ondra, Teichgrab Petr